Z wielką dumą obchodzimy w tym roku 25 lat działalności naszej firmy!

Z ogromną wdzięcznością chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju naszej marki.

Przez lata ciężkiej pracy zdobyliśmy duże doświadczenie poprzez przyswajanie nowej wiedzy, rozbudowywanie się
i unowocześnianie
. Brraliśmy za cel wkraczanie na nowe obszary rynku. Mimo wielu przeciwności udało nam się utworzyć sprawnie funkcjonującą Grupę, która łączy agencję reklamową, wydawnictwo oraz drukarnię w jedną całość. Nasz TEAM tworzą ludzie kreatywni, efektywni, innowacyjni oraz komunikatywni. Dzięki niemu zawsze z pasją, oddaniem oraz wytrwałością stawiamy czoła potrzebom Klientów.

 

Jubileusz zobowiązuje. Z tej okazji przygotowaliśmy folder wizerunkowy, w którym prezentujemy nasze zasoby, możliwości, pasję oraz otwartość na podejmowanie nowych wyzwań. Zapraszamy do zapoznania się z jego zawartością.
 

Dziękujemy wszystkim za dotychczasową współpracę,

Zarząd Grupy Infomax oraz pracownicy

Dzięki obecności na targach reklamy Remadays 2016 udało nam się z dużym powodzeniem zaprezentować nasze Nowości.

Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się nasze notesy w różnych wariantach i oryginalnych rozwiązaniach. 

Chcąc udoskonalić coś zawsze praktycznego, a zarazem dającego wielość ciekawych kombinacji. Postawiliśmy sobie za cel rozwinięcie popularnego produktu jakim jest notes i nadanie mu nowego oraz unikatowego charakteru, który stanie się idealnym narzędziem promocji.

Oferowane przez nas notesy łączą w sobie bloczek oraz co najważniejsze oryginalną papierową lub skóropodobną okładkę, którą możemy jak i również bloczek zaprojektować według indywidualnych potrzeb Klienta.

Proponujemy notesy wklejone w klasyczne okładki skóropodobne, które możemy tłoczyć matrycą z logotypem lub wielkopowierzchniowo specjalnie zaprojektowaną matrycą przykładowo przedstawiającą świat, kluczowy produkt Klienta, czy inną grafikę, która towarzyszy w kreacji wizerunku Klienta.

Drugą opcją są okładki papierowe, które dają już bardzo szeroki wachlarz możliwości. Na takiej okładce możemy zaprojektować wszystko czego Klient oczekuje. Jedynym ograniczeniem jest ilość miejsca do projektowania. Wydrukowany projekt okładki zawsze zabezpieczamy folią, którą możemy wzbogacić opcjonalnym uszlachetnieniem, który jeszcze bardziej podkreśli zaprojektowane elementy okładki. Oferujemy ciekawe lakiery i nie tylko. Na okładce możemy nałożyć lakier piaskowy, czy lakier wypukły, który wydobędzie z projektu wrażenie przestrzenności i dynamiki. Również okładkę możemy uatrakcyjnić nakładając flock, który nada okładce miękkości w dotyku oraz wzbudzi wrażenie aksamitnej elegancji. Przy okładkach papierowych dobór odpowiedniego uszlachetnienia może w niepowtarzalny sposób wpłynąć na ostateczny wygląd projektu. Użyty lakier nada głębi, dynamiki, uwypukli kluczowe elementy, czy całkowicie zmieni odbiór projektu w jeszcze bardziej pozytywnym sensie niż sama zabezpieczona okładka folią. Przy projekcie mogą Państwo skorzystać z doświadczenia naszego studia graficznego, który zaproponuje najlepsze rozwiązanie dla projektu notesu przy doborze odpowiedniego uszlachetnienia.

Następnie w taką okładkę możemy wkleić indywidualny bloczek o dopasowanej wielkości i objętości kartek . Zadrukowany na białym lub ecru papierze według oczekiwanego projektu. Kratka, linie, kropki, a do tego nagłówek, tytuł, kalendarium i firmowe oznaczenia stworzą indywidualny notes dopasowany do potrzeb. 

Taki już prawie gotowy notes jeszcze można ulepszyć dodatkowymi opcjami takimi jak mocowanie na długopis lub gumka na okładce oraz kieszeń boczna na dokumenty. Na dodatek możemy zaproponować coś zupełnie oryginalnego jak kieszeń na wymienny bloczek. Do której możemy po zużyciu bloczka włożyć nowy bloczek, który pozwoli cieszyć się od nowa Waszą oryginalną okładką.

To są przykładowe rozwiązania, które możemy Państwu zaproponować. 
Wariacji i kombinacji jest nieskończona ilość, a jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia.


Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Ucieszymy się mogąc Państwu pomóc w doborze najlepsze opcji notesu. 

Nie tylko w pracy, ale również poza nią nasi koledzy ze studia graficznego wykorzystują swój talent. Stale rozwijają swoją pasję, która daje im możliwość wyrażenia swoich pomysłów, emocji oraz poglądów.

W galeriach, publikacjach, prostej formie, w plakatach - Wojciech Osuchowski oraz Wojciech Ganszczyk - zapisują swój przekaz. Wykorzystują go jako „sposób ''wadzenia się” ze światem, osobisty komentarz tego co nas otacza'' (W. Osuchowski).

Wojciech Osuchowski – człowiek szeroko uzdolniony. Ukończył Instytut Sztuki w Cieszynie na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Śląskiego. Z uprawnieniami pedagogicznymi dzieli się swoją wiedzą jako doktorant na macierzystej uczelni. Na swoim koncie z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem jako grafik projektant może poszczycić się wieloma pracami nad witrynami internetowymi, czasopismami, systemami identyfikacji wizualnej firm, znakami firmowymi oraz elementami graficznymi systemów komputerowych. Jego artystyczna dusza również znajduje swój wyraz w fotografii. Jest redaktorem i dyrektorem artystycznym portalu dalekieobserwacje.eu.

Wojciech Ganszczyk – z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem jako dyplomowany grafik projektant po Wyższej Szkole Technologi Informatycznych w Katowicach. W swoim dorobku może wymienić wiele prac od projektów wizytówek przez identyfikację wizualną, katalogi, reklamy prasowe i wielkoformatowe po wizualizacje oraz grafikę artystyczną. Nigdy nie zatrzymuje się w miejscu starając się stale udoskonalać swój warsztat oraz odkrywać nowe techniki. Ponad pracę bardzo ceni sobie aktywność fizyczną, którą realizuje w sportach oraz podróżach.

Plakat mimo rywalizacji z innymi formami komunikacji, bardziej dynamicznymi i prężnymi, świetnie daje sobie radę oraz dzielnie stawia im czoła. Czego przykładem jest ilość wydarzeń, w których odgrywa główną rolę.

W związku z niezliczoną ilością wystaw organizowanych w kraju oraz na całym świecie, w których biorą udział nasi koledzy. Chcielibyśmy zaprezentować kilka ich prac.

Oto wybrane grafiki Wojciecha Osuchowskiego, które miał okazję pokazać:
 
Wystawa Poster For Tomorrow - Right to Healthcare, 12.2015, Ateny Grecja
Zdjęcie 1. Wystawa Poster for Tomorrow - Right to Healthcare 2015, Ateny, Grecja -
dolny plakat w rogu "Queue a doctor"
Zdjęcie 2. Exhibición principal BICeBé 2015, La Paz, Bolivia - dolny rząd, piąty plakat od lewej tzw. ślimakogłowy "Homo Alienati" Zdjęcie 3. W tureckiem czasopiśmie o designie - środkowe zdjęcie plakatu

 

  
Zdjęcie 4. Bielskie Centrum Kultury Zdjęcie 5. 24. Biennale Plakatu Polskiego w Katowicach 2015 - "Homo Alienati"


Szczególnym wyróżnieniem jest debiut Wojciecha Ganszczyka na 24. Biennale Plakatu Polskiego w Katowicach, który posiada już 50-letnią tradycję. W Galerii Sztuki Współczesnej zaprezentował swój plakat ''Rhino, I'm one''. 
 

Zdjecie 6. 24. Biennale Plakatu Polskiego w Katowicach 2015 - ''Rhino, I'm one''

Jesteśmy dumni z naszych kolegów, ponieważ wybranie ich prac z kilkuset zgłoszonych do wystaw jest dużym wyróżnieniem. 

Zamów wycenę
bez zobowiązań
Nasze realizacje
inspiruj się
Szybki kontakt
32/ 730 32 32