Aktualności
Szkolenie In’s & Out’s Zarządzania marką  
Szkolenie In’s & Out’s Zarządzania marką 2017-12-21

Paweł Tkaczyk – autor książek „Zakamarki marki” i „Grywalizacja”, spec od budowania silnych marek i opowiadania historii, mówca publiczny i miłośnik starych horrorów w dniach 18 -19 grudnia odwiedził naszą firmę, by przeprowadzić szkolenie „In’s & Out’s Zarządzania marką – strategie i narzędzia brand managementu w agencji reklamowej ".

 
25 lat Grupy Infomax  
25 lat Grupy Infomax 2016-02-09
Z okazji 25-lecia działalności naszej firmy chcielibyśmy z ogromną wdzięcznością podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju naszej marki. Z okazji jubileuszu przygotowaliśmy folder wizerunkowy, w którym prezentujemy nasze możliwości, pasję oraz otwartość na zupełnie nowe wyzwania.
Notesy zawsze na czasie  
Notesy zawsze na czasie 2016-05-09
Oferowane przez nas notesy łączą w sobie bloczek oraz co najważniejsze, oryginalną papierową lub skóropodobną okładkę - wszystko, bez wyjątku jesteśmy zdolni zaprojektowac według indywidualnych potrzeb klienta. Przedstawiamy ogrom możliwości modyfikacji notesu według Waszych potrzeb. Ucieszymy się, mogąc Państwu pomóc w tworzeniu zupełnie czegoś nowego - bo kombinacji jest nieskończona ilość, a jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia.
I love posters!  
I love posters! 2016-02-09
Plakat. Możliwość wyrażenia swoich pomysłów, emocji, poglądów. W plakacie właśnie Wojciech Osuchowski oraz Wojciech Ganszczyk zapisują swój przekaz. Plakat mimo rywalizacji z innymi formami komunikacji, bardziej dynamicznymi i prężnymi, świetnie daje sobie radę oraz dzielnie stawia im czoła. Czego przykładem jest ilość wydarzeń, w których odgrywa główną rolę.

Męska Rzecz  
Męska Rzecz 2016-10-28
Najlepsze samochody, moda męska, sporty ekstremalne, gadżety i technologia - Wszystko to, na targach Męska Rzecz, które będą miały miejsce 29-30 października, w MCK Katowice. 
Remadays Warsaw 2016  
Remadays Warsaw 2016 2016-02-09
Z przyjemnością spotkaliśmy się z Państwem na targach RemaDays Warsaw 2016. Na naszym stoisku zaprezentowalismy nasze najnowsze produkty z Linii KREACJA oraz wymieniliśmy się ofertami na temat naszej oferty. Grupa Infomax - Kreujemy rozwiązania!
 
Targi Designu WST 2015-03-19
Grupa Infomax przeprowadziła warsztaty projektowania graficznego na Targach Designu WST w Katowicach. Przedstawiliśmy potencjał technologii uszlachetniania druku i wszelkich procesów introligatorskich w procesie projektowania graficznego. Zapraszamy do zapoznania się z naszym podsumowaniem targów. 
„Czyn czystej gry”  
„Czyn czystej gry” 2015-03-19
Nagroda dla polskich alpinistów za bohaterski czyn trafiła do pana Marka Chmielarskiego, pana Mariusza Grudzienia, oraz naszego prezesa - pana Grzegorza Bielejca. Nie ma rzeczy cenniejszych niż ludzkie życie, czapki z głów.
Zaskocz Klientów  
Zaskocz Klientów 2014-08-06
Zwykły kalendarz to już za mało! Potrafisz docenić kreację i dobre projektowanie? My łączymy oryginalne rozwiązania z praktyczną funkcją kalendarza, a jak co roku - głowę mamy pełną oryginalnych pomysłów.
SENSUAL WOMEN 2015  
SENSUAL WOMEN 2015 2014-08-05
Ekskluzywność, prestiż i podniesienie rangi upominku jakim może być dla Państwa firmy kalendarz. Balet w 12 aktach, będący dziełem uznanej fotografik - Veroniq Zafon. Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem Sensual Women. 
Zamów wycenę
bez zobowiązań
Nasze realizacje
inspiruj się
Szybki kontakt
32/ 730 32 32