Aktualności
Notesy zawsze na czasie

Dzięki obecności na targach reklamy Remadays 2016 udało nam się z dużym powodzeniem zaprezentować nasze Nowości.

Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się nasze notesy w różnych wariantach i oryginalnych rozwiązaniach. 

Chcąc udoskonalić coś zawsze praktycznego, a zarazem dającego wielość ciekawych kombinacji. Postawiliśmy sobie za cel rozwinięcie popularnego produktu jakim jest notes i nadanie mu nowego oraz unikatowego charakteru, który stanie się idealnym narzędziem promocji.

Oferowane przez nas notesy łączą w sobie bloczek oraz co najważniejsze oryginalną papierową lub skóropodobną okładkę, którą możemy jak i również bloczek zaprojektować według indywidualnych potrzeb Klienta.

Proponujemy notesy wklejone w klasyczne okładki skóropodobne, które możemy tłoczyć matrycą z logotypem lub wielkopowierzchniowo specjalnie zaprojektowaną matrycą przykładowo przedstawiającą świat, kluczowy produkt Klienta, czy inną grafikę, która towarzyszy w kreacji wizerunku Klienta.

Drugą opcją są okładki papierowe, które dają już bardzo szeroki wachlarz możliwości. Na takiej okładce możemy zaprojektować wszystko czego Klient oczekuje. Jedynym ograniczeniem jest ilość miejsca do projektowania. Wydrukowany projekt okładki zawsze zabezpieczamy folią, którą możemy wzbogacić opcjonalnym uszlachetnieniem, który jeszcze bardziej podkreśli zaprojektowane elementy okładki. Oferujemy ciekawe lakiery i nie tylko. Na okładce możemy nałożyć lakier piaskowy, czy lakier wypukły, który wydobędzie z projektu wrażenie przestrzenności i dynamiki. Również okładkę możemy uatrakcyjnić nakładając flock, który nada okładce miękkości w dotyku oraz wzbudzi wrażenie aksamitnej elegancji. Przy okładkach papierowych dobór odpowiedniego uszlachetnienia może w niepowtarzalny sposób wpłynąć na ostateczny wygląd projektu. Użyty lakier nada głębi, dynamiki, uwypukli kluczowe elementy, czy całkowicie zmieni odbiór projektu w jeszcze bardziej pozytywnym sensie niż sama zabezpieczona okładka folią. Przy projekcie mogą Państwo skorzystać z doświadczenia naszego studia graficznego, który zaproponuje najlepsze rozwiązanie dla projektu notesu przy doborze odpowiedniego uszlachetnienia.

Następnie w taką okładkę możemy wkleić indywidualny bloczek o dopasowanej wielkości i objętości kartek . Zadrukowany na białym lub ecru papierze według oczekiwanego projektu. Kratka, linie, kropki, a do tego nagłówek, tytuł, kalendarium i firmowe oznaczenia stworzą indywidualny notes dopasowany do potrzeb. 

Taki już prawie gotowy notes jeszcze można ulepszyć dodatkowymi opcjami takimi jak mocowanie na długopis lub gumka na okładce oraz kieszeń boczna na dokumenty. Na dodatek możemy zaproponować coś zupełnie oryginalnego jak kieszeń na wymienny bloczek. Do której możemy po zużyciu bloczka włożyć nowy bloczek, który pozwoli cieszyć się od nowa Waszą oryginalną okładką.

To są przykładowe rozwiązania, które możemy Państwu zaproponować. 
Wariacji i kombinacji jest nieskończona ilość, a jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia.


Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Ucieszymy się mogąc Państwu pomóc w doborze najlepsze opcji notesu. 

Zamów wycenę
bez zobowiązań
Nasze realizacje
inspiruj się
Szybki kontakt
32/ 730 32 32