interactive
Interactive to standard
Cechy Internetu... zmienią nasze życie. Ma on charakter: światowy, osobisty, interaktywny, jest niedrogi i bezustannie się rozwija.
Ray Hammond
Wirtualna Wszechsieć oplata świat coraz ciaśniej, uwalniając równocześnie nieskończone możliwości. Jednak dopiero przemyślana obecność w niej może być osią, na której dynamicznie rozkręci się Twój biznes.
Dlaczego jesteśmy skuteczni?
Dlaczego jesteśmy skuteczni? Wiemy, że sieć sowicie nagradza aktywnych, ale nie wybacza
spóźnionym, niedoinformowanym i niemobilnym.

Doświadczenie

Grupa Infomax to 25 lata doświadczenia w branży reklamowej kreatywnego zespołu projektantów, grafików oraz programistów, którzy dbają o najwyższą jakość produktów. To także grupa kompetentnych doradców, którzy przedstawią skuteczne rozwiązania.

Indywidualne podejście

Jakość, nie ilość – skupiamy się na indywidualnym Kliencie, jego potrzebach i potrzebach jego Klientów. Dla każdego projektu szukamy najlepszych rozwiązań, staramy się myśleć nieszablonowo i proponujemy najskuteczniejszą strategię.

Kompleksowa obsługa

Nie zawężamy naszej optyki tylko do strony internetowej – dla nas to tylko jeden z elementów większej całości. W skuteczny sposób dokonujemy fuzji tradycyjnego marketingu, e-marketingu i wysokiej jakości poligrafii.


 
Czym się zajmujemy?
Czym się zajmujemy? Spośród wielu internetowych środków wyrazu, narzędzi komunikacji
i mierników efektywności wybieramy tylko te, których rzeczywiście warto używać.
Strona internetowa stała się tak podstawowym elementem tożsamości firmy, że nikt już nie pyta do czego jest potrzebna. My pytamy. Nie odgrzewamy w kółko tych samych szablonów.
Analizujemy Twój biznes, potrzeby i możliwości, a następnie przedstawiamy rozwiązania, które będe przede wszystkim skuteczne.
User Experience, czyli projektowanie użyteczności to podejście w tworzeniu strony bądź aplikacji, które zakłada wnikliwą analizę problemów i rozwiązań, testowanie pomysłów oraz weryfikację założeń.
Warsztaty, szkice, prototypy, testy - wkładamy dodatkową ilość pracy według sprawadzonej metody po to, by projekt, ktory dla Ciebie tworzymy był obarczony najmniejszym ryzykiem i przynosił dużo większe zyski.
96% użytkowników Internetu korzysta z wyszukiwarki Google, żeby znaleźć potrzebne informacje. W świetle zmian wprowadzanych przez koncern Google pozycjonowanie wymaga strategicznego połączenia działań z obszaru link buildingu, optymalizacji www, PR oraz webwritingu. Nie zaproponujemy Ci drogi na skróty, lecz skuteczne rozwiązania.
Potrzebujesz szybkich efektów? A może pozycjonowanie w Twojej branży stało się zwyczajnie nieopłacalne? Mądrze przeprowadzona kampania reklamowa w sponsorowanych wynikach wyszukiwania jest rozwiązaniem dla Ciebie. Naszym zadaniem jest zapewnienie, że każda złotówka wydana na kampanię AdWords zostanie wykorzystana jak najlepiej.
Content marketing to strategia pozyskiwania Klientów poprzez publikowanie treści, które będą chcieli oglądać. W formie bloga, artykułów, infografik, kompendiów – ważne, żeby treści były atrakcyjne. W zależności od projektu content marketing można traktować jako dopełnienie, alternatywę bądź następce pozycjonowania.
Media społecznościowe jak Facebook, Google+, Twitter czy NK.pl to doskonałe miejsce na działania wizerunkowe oraz nawiązanie relacji ze społecznością. Kampania w mediach społecznościowych sprzyja też uzyskiwaniu rozgłosu przez markę, jeśli zorganizujemy atrakcyjny konkurs czy uruchomimy kampanię reklamową w serwisie.
E-mail jest najbardziej efektywną metodą komunikacji z potencjalnym Klientem – ruch z wyszukiwarek stanowi zaledwie 1% ruchu mailowego. Przy skali stosowanej w mailingu nawet niewielka konwersja przekłada się na realne efekty.
Kreujemy rozwiązania
Zamów wycenę
bez zobowiązań
Nasze realizacje
inspiruj się
Szybki kontakt
32/ 730 32 32