FAQ dobreupominki.pl
Przed rozpoczęciem współpracy, złożeniem zamówienia możesz mieć dodatkowe pytania. Chcemy by dostęp do odpowiedzi był szybki i prosty – dlatego opracowaliśmy listę najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzieliśmy na nie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące współpracy, zamówień itp. – wyślij je mailem na adres: biuro@grupainfomax.com
Dowiedz się więcej

1. Jakiego rodzaju gadżety można znaleźć u Państwa w ofercie.
W zakresie oferty naszej firmy znajduje się pełen zakres, wszelkiego rodzaju gadżetów reklamowych, od bardzo prostych jak długopisy czy kubki poprzez parasole, zegary, reklamówki, na torbach podróżnych, zestawach ceramicznych i teczkach ze skóry kończąc. W związku z tym, że posiadamy własną drukarnię jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać najbardziej oryginalne opakowania z Państwa nadrukiem firmowym.

2. Jaki jest termin realizacji zlecenia na gadżety reklamowe.
Termin realizacji uzależniony jest od rodzaju gadżetu oraz nakładu. W przypadku bardzo dużych i skomplikowanych zleceń upominki dostarczane są partiami do klienta, który każdorazowo jest przez nas informowany o etapie na jakim jest przyjęte do realizacji zlecenie.

3. Co jest potrzebne do wykonania wizualizacji nadruku na upominkach.
Po wyborze gadżetu, jaki poddawać będziemy znakowaniu, niezbędne będzie logo Państwa firmy przesłane nam w formie wektorowej tzn. zapisane w Corel'u, czy Adobe Illustrator (formaty cdr, eps, ai) wraz z księgą znaku jeżeli ją Państwo posiadacie. Ustalimy wówczas gdzie i w ilu kolorach ma być przedstawione Państwa logo, czy ma być to pełna kolorystyka, czy może zostać uproszczone do jednego koloru - nasi doradcy służą w tym zakresie pomocą sygnalizując jakie rozwiązanie będzie najlepsze i możliwe do realizacji.

4. Niestety posiadamy tylko logotyp w postaci jpg
W takim przypadku jest możliwość wykonania dla Państwa przez naszą firmę projektu loga właśnie w postaci wektorowej, jednakże wiąże się to z dodatkowymi kosztami. Nasz grafik odrysuje Państwa logotyp w wymaganym formacie, który otrzymacie Państwo do dalszego wykorzystania przy innych projektach.

5. Jakie formy znakowania mogą nam Państwo zaproponować.
Wykonujemy znakowanie wszelkiego typu tzn.:

 • tampodruk
 • sitodruk
 • grawer laserowy
 • kalka ceramiczna
 • termotransfer
 • tłoczenie
 • tłoczenie ze złoceniem/srebrzeniem
 • haft
 • inne

6. Od czego zależy cena gadżetów.
Cena upominków w bardzo dużej mierze zależy od tego, jaki jest to gadżet. Logicznym jest, że długopis plastikowy zawsze będzie tańszy niż metalowy, ze względu na rodzaj materiału z jakiego został stworzony. Inne czynniki to ilość zakupywanego gadżetu – im większa - tym cena jednostkowa będzie niższa. Ważnym czynnikiem wpływającym na cenę jest również rodzaj znakowania jakie zostanie użyte oraz ilość kolorów, które chcą Państwo uzyskać przy znakowaniu.

7. Czy na każdym upominku reklamowym można wykonać wszystkie rodzaje znakowania.
Niestety nie - forma znakowania zależy od powierzchni jaka ma być znakowania. Przykładowo na plastiku nie jesteśmy w stanie wykonać graweru gdyż będzie się on topił. Jeśli dokonają już Państwo wyboru gadżetu nasi doradcy wskażą jaka będzie najlepsza forma znakowania. Po więcej informacji czym różnią się formy znakowania i gdzie można ich użyć zapraszamy do zakładki Strefa Wiedzy

8. Jakie są formy dostawy?
Wszystkie zamówienia wysyłamy firmą kurierską. Korzystamy z usług: DHL, DPD, OPEK.

9. Czy mogę odebrać towar osobiście?
Tak. Gotowe zamówienie można odebrać w siedzibie firmy:
GRUPAINFOMAX
ul. Porcelanowa 11c
40-246 Katowice

10. Jakie są formy płatności?
Proponujemy kilka metod płatności:

 • przedpłata na konto
 • płatność za pobraniem u kuriera (do ceny wysyłki doliczamy kwotę za pobranie)
 • płatność gotówką
 • płatność przelewem
11. Jakie są godziny pracy grupyINFOMAX, dane kontaktowe?
Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00-16.00
Ogólne dane kontaktowe:

GRUPAINFOMAX
40-246 Katowice, ul. Porcelanowa 11c,
tel: 32 730 32 32
fax: 32 258 16 45, wew. 32
e-mail: biuro@grupainfomax.com
Zamów wycenę
bez zobowiązań
Nasze realizacje
inspiruj się
Szybki kontakt
32/ 730 32 32